O stránke

Táto stránka vznikla ako iniciatíva uviesť mestskú časť Bánová do 21. storočia, prezentovať novinky, oznamy a podobné veci pre občanov bez politického kontextu.

Pravidlá stránky Žilina-Bánová.sk

– Príspevky sú apolitické a nemôžu sa využívať na zisk politického kreditu. Pri porušení bude príspevok bez predošlého upozornenia upravený alebo zrušený prevádzkovateľom , resp. kontrolnou skupinou po hlasovaní. Tato skupina sa vytvorí
– V prípade, že príspevok bude obviňujúci, prevádzkovateľ si vyhradzuje právo takýto príspevok stiahnuť do vyjadrenia sa protistrany resp. do 14 dni od kontaktovania protistrany, ktorá po kontaktovaní prevádzkovateľom má dobu 14 dni na vyjadrenie.
– Príspevky sa obmedzia alebo zakážu prispievateľovi v prípade porušenia zákonov SR, morálnych a etických zásad, pri propagovaní organizácii hlásajúcich nerovnosť, rasizmus alebo nenávisť
– Dovoľujú na príspevky náboženského charakteru do tej miery ako je propagácia svojho spoločenstva, pozvánky a pod s dvoma podmienkami, a to:

-spoločenstvo musí byť v Bánovej
-zdieľaný príspevok musí byt v súlade s dobrými mravmi, bez súdenia, rešpektujúc právne predpisy SR
– Zverejnene fotky nemôžu zobrazovať nahotu v akejkoľvek podobe.
– Príspevok nesmie byt vulgárny a urážlivý
– V prípade porušenia podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo udeliť ban takému prispievateľovi, ktorý nerešpektuje pravidla.
– Komentovanie je povolene, za komentáre k príspevku a ich moderovanie nesie zodpovednosť autor príspevku. Vulgárne, urážlivé a inak neprípustne komentáre budú zmazane. Sloboda slova neznamená že môžem hovoriť a písať čokoľvek bez zodpovednosti za svoje slová.
– Nie je povolená reklama akéhokoľvek druhu, okrem vopred povolenej reklamy prevádzkovateľom na sponzorov, partnerov a podobne.